Konto bankowe to instrument finansowy, który posiada dzisiaj właściwie każdy z nas. Większość dokonuje płatności kartą, posiada lokatę, czasami także kartę wielowalutową. Za wszystkie te aktywności wykonane w odpowiednim czasie mogą czekać na ciebie promocje bankowe.

Jak zarabiać na bankach?

Przyzwyczailiśmy się myśleć, że to banki zarabiają na nas. Tę sytuację można jednak odwrócić. Wraz z rosnącą konkurencyjnością na rynku, banki muszą walczyć o klienta. Widać to przede wszystkim w kontekście konta osobistego czy ofert kredytów i pożyczek, które na wiele różnych sposobów zachwalane przez banki. Dzisiaj konto osobiste możesz otworzyć z zyskiem i uzyskać na dobry początek całkiem ciekawą premię. Za samo założenie konta, tak osobistego, jak i firmowego banki proponują ciekawe bonusy. Oczywiście nie oznacza to, że obowiązują ona zawsze. Warunki promocji są z reguły ściśle określone i obowiązują jakiś czas. Dzisiaj za konto otwarte w mBanku, banku Millennium czy banku Pekao możesz liczyć na atrakcyjną premię, za miesiąc podobne rozwiązanie może jednak obowiązywać w innym banku.

Promocje za założenie konta

Zarabianie na bankach jest naprawdę możliwe. Jeśli potrzebujesz skorzystać z jakiegoś instrumentu bankowo-finansowego, koniecznie sprawdź najpierw listę promocji bankowych i dowiedz się, gdzie w tym momencie za otwarcie konta osobistego możesz liczyć na najciekawszy bonus. Najczęściej są to dodatkowe środki. W zależności od typu konta może to być kilkaset złotych, czasem nawet 1000 zł. Wszystko zależy od promocji i jej warunków. Tego typu promocje dotyczą konta firmowego, jak i osobistego.

Nie tylko za otwarcie konta, lokaty, ale i inne aktywności

Na benefity od banku możesz liczyć nie tylko za otwarcie konta. W ofercie ING Bank Śląski, Santander Bank Polska, Alior Banku oraz wielu innych banków często pojawiają się promocje dotyczące zamówienia karty kredytowej, płatności kartą debetową, założenie lokaty. Zupełnie osobną kwestią jest także zamówienie karty wielowalutowej, zaciągnięcie kredytu lub pożyczki, która także może wiązać się z profitami. Oferty tego typu kierowane są nie tylko do nowych klientów, lecz także do tych, którzy prowadzenie konta zdeklarowali w danym banku znacznie wcześniej. W promocjach bankowych mogą więc brać (oczywiście w zależności od ich typu) zarówno aktualni, jak i potencjalni nowi klienta banku. Niektóre promocje dotyczą także aplikacji mobilnej. W ten sposób banki próbują zachęcać do sięgania po tę formę zarządzania swoimi finansami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here