ING-Bank-Śląski

Bankowość internetowa jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla właściwie każdego, kto przynajmniej w podstawowym zakresie obsługuje komputer lub telefon. W tym drugim przypadku wystarczy pobranie odpowiedniej aplikacji. Bankowość internetowa umożliwia dokonywanie płatności bez wychodzenia z domu, przeglądanie historii rachunku bankowego bez otrzymywania zbędnej, papierowej korespondencji czy korzystanie z usług banku bez konieczności wizyty w oddziale. Dla posiadaczy rachunku bankowego w ING Banku Śląskim obsługa bankowości online, na pewno nie będzie żadnym problemem. Intuicyjna i przejrzysta strona i aplikacja na telefon, sprawiają, że z usług banku korzysta się przyjemnie i sprawnie.

Co jest potrzebne, aby korzystać z usług Banku ING online?

Do korzystania z bankowości internetowej wystarczą nam dwie rzeczy: login i hasło. Jeśli jesteś posiadaczem konta w banku ING Bank Śląski, na pewno otrzymałeś swój niepowtarzalny login, który umożliwia Twoją identyfikację w bankowości internetowej. Zwykle składa się on z ciągu liter i liczb. Login nie ulega w przyszłości zmianie i to do niego dopasowujemy hasło. Przy pierwszym logowaniu korzystamy z hasła ustawionego przez bank, jednak później ustalamy własne, które będzie przypisane do naszego loginu.

Jak zalogować się do ING?

To dziecinnie proste! Na stronie głównej banku, po prawej stronie, zaznaczono na pomarańczowo ikonkę ZALOGUJ. W jej rozwinięciu pojawiają się nam dwie opcje: Moje ING i ING Business. Jeśli jesteś klientem indywidualnym, wybierasz pierwszą opcję, jeśli prowadzisz firmę, wybierasz drugą. Po wybraniu odpowiedniej opcji zostajemy przeniesieni na stronę logowania, gdzie w pierwszej kolejności należy podać swój login. Po wprowadzeniu loginu naciskamy DALEJ, co przenosi nas do następnej strony, w której jesteśmy proszeni o podanie hasła przypisanego do naszego loginu. Ustalone przez nas hasło może mieć do 32 znaków. Strona prosi o wprowadzenie pojedynczych znaków hasła, w kolejności. Oznacza to, że jeśli naszym hasłem jest kotek1234 a strona logowania prosi o 3,4 i 7 znak hasła to wprowadzamy jedynie znaki: t, e i 3. Jeśli wprowadziliśmy je poprawnie, zostaniemy przeniesieni na stronę naszego konta, gdzie możemy zarządzać naszymi finansami.

Bankowość elektroniczna jest bardzo dużym ułatwieniem, pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu i często również sporo pieniędzy, ponieważ większość usług, które za darmo wykonujemy za pośrednictwem kont internetowych, w placówkach banków, czy innych instytucjach świadczących usługi finansowe (np. Poczta Polska) są po prostu odpłatne.


Sprawdź ranking płyt gazowych

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here